top of page

ZABIEGI NA TWARZ | FACE TREATMENT

Fresh Skin - zabieg odświeżająco-nawilżający

dla każdego typu cery

Odświeżenie cery i jej nawilżenie. Zabieg składa się z peelingu kawitacyjnego, ampułki i maski nawilżającej z kwasem hialuronowym, witaminą E. 

60min Cena: 120 zł

Rose treatment - różany zabieg

dla wrażliwej cery

Oczyszczenie skóry, a następnie rozluźnienie mięśni twarzy poprzez relaksacyjny masaż zakończony położeniem różanej żelowej maseczki.

60min Cena: 150zł

Healthy Skin - zabieg odżywczy 

dla cery poszarzałej, zmęczonej

Zabieg ma na celu odżywienie skóry, jej nawilżenie i polepszenie mikrocyrkulacji. Na początku wykonanie peelingu kawitacyjnego zapewnia lepszą wchłanialność składników aktywnych, które wtłaczane są w głąb skóry za pomocą sonoforezy. Na koniec maska dobrana do potrzeb skóry.

60min Cena: 170zł

Shine Bright - zabieg rozjaśniający z witaminą C

na przebarwienia i wzmocnienie naczynek

Kuracja z wykorzystaniem kosmetyków z witaminą C - rozjaśnienie cery, zmniejszanie przebarwień i zapobieganie im oraz wzmocnienie naczynek krwionośnych skóry.  Zabieg składa się z peelingu, masażu na bio-olejku, ampułki i maski.

60min Cena: 170zł

Clean Skin - zabieg oczyszczający

dla cery trądzikowej, problematycznej 

Zabieg oczyszcza pory skóry, regulację poziomu sebum, nawilża oraz  niweluje zmiany trądzikowe. Składa się z peelingu kwasowego lub kawitacyjnego, serum dobranego do potrzeb skóry oraz maski algowej z aktywnym węglem, która doskonale łagodzi i poprawia poprawia pracę gruczołów łojowych.

60min Cena: 170zł

Forever Young - zabieg Anti-aging

dla cery dojrzałej

Zabieg poprawia kondycję skóry i jej wygląd, stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny. Wykorzystuje intensywny masaż liftingujący, ampułkę, serum przeciwstarzeniowe i maskę, dostarczając skórze skumulowaną dawkę składników aktywnych o działaniu antyoksydacyjnym i hamującym procesy starzenia w skórze.

90min Cena: 220zł
bottom of page