top of page

ZABIEGI NA CIAŁO | SPA RITUALS

Peeling ciała

Do wyboru peeling : owocowy | lawendowy | morski | kawowo-cynamonowy | kokosowy.

30min Cena: 80zł

Lavender Ritual 

Zabieg ma na celu zrelaksowanie i wyciszenie. Lawendowy peeling połączony z masażem relaksacyjnym i na zakończenie otulenie ciała aksamitnym kremem.

90min Cena: 250zł

Sea Minerals 

Morski rytuał dostarczający wiele, cennych składników aktywnych – składa się z peelingu morskiego, błotnej maski na ciało i body wrapping, dzięki czemu wzmaga się działanie zabiegu.

60min Cena: 230zł

Strong Firming 

Zabieg idealny dla osób, które są na drodze do uzyskania szczupłej sylwetki. Jego działanie silnie pobudza tkankę tłuszczową, rozbijając komórki tłuszczowe, dzięki czemu łatwiej będzie się ich pozbyć, ujędrnia ciało, zmniejsza cellulit i wysmukla linie ciała. Składa się z intensywnego masażu na daną część ciała a na koniec nałożenie serum antycellulitowego.

60min Cena: 230zł

Anti-Cellulite 

Zabieg działa na pobudzenie układu krążenia, dzięki czemu stymuluje odprowadzenie zbędnych produktów przemiany materii. Składa się z peelingu na bazie kawy, masażu bańką chińską, który wpływa dodatkowo na wyrównanie linii ciała.

60min Cena: 180zł

Mocha 

Aromatyczny zabieg dla smakoszy kawy i czekolady. Zawiera składniki, które doskonale odżywią komórki ciała i pozytywnie wpłyną na samopoczucie. Polega na wykonaniu peelingu kawowego i masażu gorącą czekoladą.

90min Cena: 250zł

 Coconut Dream 

Peeling kokosowy - kokos oprócz przyjemnego zapachu, posiada właściwości przeciwbakteryjne, nawilżające i odżywcze. Kolejny etap rytuału to relaksacyjny masaż masłem kakaowym – źródło antyoksydantów, hamujące procesy starzenia. Zabieg dzięki zawartości wielu biozgodnych składników niweluje rozstępy oraz pozytywnie wpływa na proces opalania, chroniąc skórę przed promieniowaniem UV.

Sunrise Ritual

Rytuał składa się z peelingu owocowego, masażu oraz odżywczo-regenerującej maski na ciało.

90min Cena: 250zł
60min Cena: 250zł
bottom of page